Svadobné obrúčky s kúskom vesmíru – Helioring

Nekonečne osobné prstene Helioring len pre vás…

Sobáš je udalosťou, ktorá spečaťuje život dvoch osobností, dvoch svetov a vytvára vzájomné prepojenie, optimálne nekonečné. Obaja ste výnimoční, a o to výnimočnejší je deň, keď si poviete svoje ÁNO. Bez svadobných obrúčok by to nešlo. Aké si vybrať?

S kúsom vesmíru, ktorý je len pre vás

Existuje množstvo najrôznejších „kusov kovu“ – nádherných, zdobených, s menom, vyrytým dátumom, či vyznaním… Ale – nezaslúži si takáto vážna udalosť omnoho cennejšie prstene (a to nehovoríme o peniazoch, ale o ich význame)? Prstene, ktoré budú jedinečné, ako vaše spomienky, ktoré majú hlboké posolstvo a dokonca je v nich ukrytý kus vesmíru. Takýmito prsteňmi sú prstene Helioring https://helioring.com/cs/.

Každý prsteň je jedinečný

Každý z prsteňov je originál, a pritom v každom je kúsok vesmíru. Prstene sú prepojené s konšteláciou planét slnečného systému, v tom pre vás najslávnostnejšom momente. Do prsteňov Helioring sa vo forme vyobrazenia konštelácie planét dajú uložiť všetky významné životné udalosti, nielen svadba. Pri tom pôsobia veľmi elegantne, minimalisticky.

Ako to funguje?

Zvolíte si dátum, ktorý chcete, aby bol zaznamenaný do vášho prsteňa, alebo do prsteňa obdarovaného. Každý dátum má inú konšteláciu planét. Vďaka šikovnej aplikácii si môžete vopred pozrieť, ako by váš originálny prsteň vyzeral. https://helioring.com/cs/konstelace-planet/

Takýto prsteň bude pre cudzieho človeka len obrúčkou s tajuplným nepravidelným zdobením, ale vy budete vedieť, čo presne sa v ňom ukrýva.

Materiál z vesmíru

To však stále nie je všetko. Dôležitý je aj materiál, z ktorého je prsteň vyrobený. Viete o tom, že všetky vzácne kovy sa na našu planétu dostali po výbuchu hviezd? Putovali vesmírom a ako malé čiastočky sa zachytávali na vesmírnych objektoch, teda aj planétach. Vyberte si striebro, rhodium, ružové, žlté alebo biele zlato a z cenných kameňov zirkón, briliant. 

Dizajn s posolstvom

Vesmír môže byť vo vašom prsteni zachytený v niekoľkých základných dizajnových štýloch:

Cavas

Minimalisticky riešený prsteň vyobrazuje konšteláciu planét vo forme priehľadných dierok. Šperk odľahčujú, vytvárajú nadčasové prepojenie.

Ak máte radi minimalizmus, čistú eleganciu, je to ten najlepší výber. Tento prsteň sa hodí aj ako pánsky zásnubný prsteň, ktoré už podľa nových trendov darujú aj ženy mužom.

Valis

Planéty v tomto dizajne sú na prsteni vyobrazené vo forme malých matných jamiek – kráterov. Tie symbolizujú vznik a vývoj vesmíru. Každý meteorit, ktorý dopadne na planétu, zanechá po sebe kráter. Podobne aj každý dôležitý okamih v našom živote.

Dizajn tohto prsteňa zosobňuje porozumenie a hodí sa pred odvážnych ľudí, ktorí sa nikdy nevzdávajú. Ak aj prežijú nejaké problémy či porážky, pozbierajú sa a hrdo idú ďalej za svojím cieľom. Krátery zase symbolizujú stretnutie, zrodenie a pôvod.

Lumine

Tento dizajn je najvyšším radom prsteňov Helioring a nemusela by sa zaň hanbiť ani kráľovná. Dátum stvárnený planétami prezentujú krásne kamene, ktoré žiaria ako hviezdy na nočnej oblohe. Je to luxusný šperk s veľkou vnútornou hodnotou.

Vyjadruje nekonečnú krásu vesmíru a jeho nesmrteľnosť. Prstene sú elegantné a luxusné zároveň, určite ich ocenia sebaistí ľudia, ktorí sa nezľaknú ani vysokého lesku. I z toho dôvodu sa skvele hodia ako obrúčka, ale aj ako zásnubný prsteň pre ženu. 

Chcete, aby váš prsteň symbolizoval okrem dátumu ešte niečo iné? Špeciálny odkaz? Vyberte si z týchto typov:  Láska k hudbe, Nočný život, Šťastie, Jeseň, Darček, Prekvapenie.

Kvalita na najvyššej úrovni

Nielen skvelý nápad, dizajn a materiály, ale aj kvalita výroby prsteňov Helioring je na veľmi vysokej úrovni. „Našich dodávateľov sme vyberali dlho, pretože sme mali veľmi prísne kritériá. Hľadali sme najväčší talent a zručnosť. Hľadali sme dodávateľa so srdcom pre to, čo robí,“ tvrdia autori zaujímavej idey. Výroba prsteňov sa nezaobíde bez kvalitnej ručnej práce skúseného zlatníka, ktorý kombinuje svoju rokmi nadobudnutú zručnosť s najnovšími technológiami. Vďaka tomuto postoju vznikajú skutočne cenné šperky s hlbokou vnútornou hodnotou. Obsahujú totiž moment, na ktorý nikdy nezabudnete, unikátne posolstvo, ku ktorému máte vzťah len a len vy. Isté je, že bez lásky a citu by nevznikli ani tieto jedinečné prstene.

Viac o týchto jedinečných prsteňoch sa dozviete na stránke helioring.com. Prstene sú balené v originálnych škatuľkách – podľa vašich preferencií.